Apel z okazji Święta Zmarłych

Dn. 2 listopada 2015 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel okazji  Święta Zmarłych pod hasłem "Niebo, to takie miejsce...” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas 0-III.

Uczniowie z klasy III b zaprezentowali przedstawienie "O tym jak babcia wybierała się do nieba”. Uroczystość przeplatana była pieśniami z improwizacją ruchową, w którą włączali się uczniowie z pozostałych klas. Na uwagę zasługuje przygotowana scenografia, która podkreśla charakter spotkania. Przedstawienie zostało zaprezentowane również w niedzielę, w kościele na Mszy Św. o godz. 11.30. Refleksyjny i wzruszający program przybliżył atmosferę i nastrój święta.

Samorząd Uczniowski kl. 0-III