ZAPROSZENIE - Dzień Wszystkich Kolorów Świata

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 15 z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach zapraszają na Dzień Wszystkich Kolorów Świata, który odbędzie się 23.02.2017r. (czwartek) o godzinie 17:00 w ZSO Nr 15 z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach pawilon B.

Podczas tego dnia będą zaprezentowane laleczki wykonane przez uczniów biorących udział w  projekcie Wszystkie Kolory Świata.

Celem tego projektu jest pozyskanie funduszy na ratowanie życia dzieci w Angoli. Każdy będzie mógł objąć opieką jedną z wielu laleczek wykonanych przez uczniów, przekazując w zamian darowiznę na rzecz UNICEF.

Zapraszamy rodziców dziadków, rodzeństwo i wszystkie osoby które chcą zaadoptować laleczkę i pomóc dzieciom w Angoli.