Informacje o konkursach klas 4-6

Konkurs z kampanii Kolejowe ABC -  „Kierunek – Bezpieczeństwo” został rozstrzygnięty!

Niestety naszym uczniom uczęszczającym na zajęcia koła plastycznego nie udało się zakwalifikować do 10 zwycięskich szkól. Ale konkurencja była „ostra”, bo jak informują organizatorzy wpłynęło około 4 tysięcy makiet i prac plastycznych. Nasza ekipa była podzielona na 5 grup. Każda grupa wykonała oddzielną pracę plastyczno-techniczną.

Prace były w formacie A0 i uczniowie wykonywali je przez cały miesiąc. Dzieci były bardzo zaangażowane, ale też towarzyszyła im wspaniała zabawa plastyczna i integracja klas 4 i 5.  Prace zostaną wystawione na korytarzach szkolnych.

Nasi „bohaterzy” to:

Grupa 1