Informacje o konkursach klas 4-6

„Nasi tam byli – Westerplatte..." rozstrzygnięcie konkursu

Komisja wyłoniła zwycięzców Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego pt. „Nasi tam byli – Westerplatte 1939. Żołnierze 2. Dywizji Piechoty Legionów WP w walkach na Westerplatte”.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej, bądź multimedialnej, poświęconej żołnierzom 2. Dywizji Piechoty Legionów WP, którzy we wrześniu 1939 r. bronili Westerplatte. Na konkurs wpłynęło 141 prac.
Patronat nad konkursem objął Instytut Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Kielcach oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty. Uczennica z naszej szkoły Agata Biernat z kl. 5a w kat. kl. 4-6 zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy!!
Opiekun: Beata Jarosz