Informacje o konkursach klas 4-6

"Kielce - Moje Miasto w 2022 roku"

Przyjazne, zielone i nowoczesne? Jakie powinny być Kielce? Do odpowiedzi na to pytanie zaproszono uczniów szkół podstawowych w ramach II edycji konkursu „Kielce - Moje Miasto w 2022 roku”.

W naszej szkole przystąpiły do konkursu kl. 1-4. Na zajęciach plastycznych uczniowie z kl.1c, 2a,b oraz 3b,c,  zmierzyli się z tym zadaniem a uczniowie z kl. 4a,b na lekcji plastyki. Najlepsze prace przedstawiające artystyczną wizję tego, jak  zdaniem uczniów  powinny wyglądać Kielce w 2022 roku reprezentowały naszą szkołą na szczeblu miejskim. Niestety nie znaleźliśmy się w ścisłym gronie nagrodzonych, ale uczniowie mieli wiele kreatywnych pomysłów. Może w przyszłym roku będzie lepiej. Uczestnicy II edycji otrzymali od Urzędu Miasta z podpisem prezydenta Miasta Kielc pamiątkowe dyplomy.

Opiekun – Beata Jarosz