Z życia klas 2

Klasa IIc i konkurs sienkiewiczowski

Samorząd Uczniowski zorganizował w dniu 3 czerwca konkurs dla uczniów klas II – III na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza. To już kolejna impreza w edukacji wczesnoszkolnej ( po Dniu Rodziny), która została poświęcona laureatowi nagrody Nobla, w kolejną rocznicę urodzin. Dzień Patrona w naszej szkole obchodzony był wyjątkowo atrakcyjnie.

Dwuosobowe drużyny z poszczególnych klas, odświętnie ubrane, odpowiadały na pytania. „Walka” była zacięta. Poziom wiedzy uczniów był bardzo wysoki, dlatego nie wybrano laureatów. Zwycięzcami zostały wszystkie drużyny biorące udział w konkursie.

Naszą klasę reprezentowali Hania Marcinkowska i Patryk Chmiel. Gratujemy wiedzy i chęci do jej zdobywania!