Z życia klas 2

Klasa IId na Apelu z okazji Święta Niepodległości

W czwartek 12 listopada nasza klasa wzięła udział w szkolnym Apelu z okazji Święta Niepodległości organizowanym przez Samorząd Uczniowski.

W pierwszej części spotkania odbył się apel upamiętaniający odzyskanie niepodległości przez Polskę. Czynny udział w nim brały Amelia Ksel i Patrycja Stachurska. Wysłuchaliśmy go w skupieniu, a później wspólnie śpiewaliśmy hymn.

W drugiej części Pani Dyrektor rozdała nagrody uczniom, którzy szczególnie wykazali się umiejętnością stworzenia pięknej konkursowej pracy plastycznej pt. "Jesienny bukiet". Wyróżniona zastała Maria Żułtak, a III miejsce zajął Błażej Chabior.

Serdecznie gratulujemy wygranym, ale również wszystkim uczniom z naszej klasy, którzy brali udział w konkursie!