Szkolne Dni Czystego Powietrza

Zakończyliśmy dwa etapy Akcji  Konkursowej pt. "Szkolne Dni Czystego Powietrza”. Głównym celem tej akcji było zwrócenie uwagi na problem smogu, który negatywnie wpływa na nasze zdrowie a także zmianę nawyków  poruszania się.

Uczniowie kl. 1-3 na zajęciach plastycznych uczestniczyli w konkursie plastycznym pt. " O powietrze dbasz , żyjesz dłuższy czas" . Prace ich zostały nagrodzone i zaprezentowane  na wystawie pokonkursowej.  Uczniowie kl. 4 wykonali  napisY i plakaty o tematyce: "Jak dbać o czyste powietrze?.
W dniu 14 .11.22 klasy 1b i 2a wraz z wychowawczyniami Amalią Patalitą i Marceliną Majkrzyk wzięły udział w osiedlowym happeningu, zachęcając mieszkańców do ochrony i dbania o czyste powietrze.

Wyniki konkursu plastyczny pt. „O powietrze dbasz, żyjesz długi czas”

Zosia Rogula kl. 2b – 1 miejsce
Michalina Trela kl. 1a – 1 miejsce