Sportowe wieści

W dniach 9 i 10 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w turniejach międzyszkolnych. W dniu 09.11. w Szkole Podstawowej nr 15 w Kielcach odbył się Turniej Eliminacyjny w tenisie stołowym dla uczniów klas 8.

Naszą szkołę reprezentowali Wiktor Jakubowski i  Eryk Jakubowski. Chłopcy poradzili sobie bardzo dobrze, wygrywając dwa mecze ze Szkołami Podstawowymi nr 5 i 39 . Z pierwszego miejsca przeszli do turnieju finałowego.

Natomiast w dniu 10.11. nasza szkoła organizowała Międzyszkolny Turniej w Piłce Nożnej Halowej dla klas 8. Drużyna chłopców rozegrała dwa spotkania, jednak po niezwykle zaangażowanej grze, musieliśmy uznać wyższość przeciwników ze Szkół Podstawowych nr 24 i 28.

Tym razem brakowało trochę szczęścia, ale odbijemy sobie na następnych zawodach.

Opiekun Piotr Dutkiewicz