Apel z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dnia 8 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w którym uczestniczyli uczniowie klas I - VIII wraz z nauczycielami oraz zaproszonymi rodzicami i dziadkami uczniów.

Podczas apelu zostały wręczone dyplomy dla laureatów konkursów plastycznych, fotograficznych i wokalnych.Pan Zbigniew Czyż  przedstawił uczestnikom apelu nieznane postaci z okresu dwudziestolecia międzywojennego a także przybliżył fakty i daty przybliżające Polskę ku drodze do niepodległości. Uczniowie  Laura Kosela i Maxymilian Kononow przepięknie zaśpiewali piosenki o tematyce żołnierskiej i patriotycznej. Najważniejszym momentem uroczystości było wspólne zaśpiewanie przez całą społeczność szkolną czterech zwrotek Mazurka Dąbrowskiego o godzinie 11:11.