"AI i TY" Oskar Pajka zdobywcą III miejsca w Teście Informatycznym

W dniach 16 i 17 kwietnia 2024 roku na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego i Politechniki Świętokrzyskiej odbyły się Kieleckie Dni Informatyki pod hasłem „AI i TY”. W drugim dniu wydarzenia nasi uczniowie z klasy 8a, Oskar Pajka i Maciej Białuch wraz z nauczycielem Informatyki Cezarym Wróblewskim wzięli udział w ciekawych warsztatach i prelekcjach, na terenie Politechniki Świętokrzyskiej.

W środę odbył się test informatyczny zorganizowany odrębnie 3 grup: uczniów kieleckich szkół podstawowych (klasy 7 i 8), uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów kieleckich szkół wyższych (17 kwietnia).

Nasz uczeń Oskar Pajka odniósł wspaniały sukces. W teście informatycznym zajął 3 miejsce. Nagrodę w wysokości 400 zł. Otrzymał z rąk wiceprezydenta Kielc Marcina Chłodnickiego oraz dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego Justyny Lichosik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!