II miejsce drużynowo w KLL

W tym roku szkolnym trzynaścioro śmiałków z naszej szkoły wzięło udział w Kieleckiej Halowej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych – klas VI –VIII (Jędraszek Daniel, Stachera Jakub, Stępień Mateusz, Żołądek Alan, Gonciarz Jan, Wolny Tomasz, Świątek Aleksander, Zgoda Aleksander, Chabior Miłosz, Biernat Agata, Dudek Hanna, Kiepas Izabela, Pakaszewska Aleksandra).

Każda szkoła mogła wystawić 4 zawodniczki i 4 zawodników w każdym roczniku. Zgłosiło się 12 kieleckich szkół. Przez cztery kolejne czwartki walczyliśmy o najlepsze wyniki w biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłką (trójbój).

Do klasyfikacji zliczana była suma punktów z 2 najlepszych startów w eliminacjach. W finale prawo startu miało 10 najlepszych zawodniczek i zawodników z każdego rocznika.

NASI FINALISCI : Aleksander Zgoda – I m, Chabior Miłosz – II m, Jędraszek Daniel – III miejsce. Ponadto do finałowej rundy zakwalifikowali się także: Tomasz Wolny, Biernat Agata, Dudek Hanna.

Spektakularne wyniki i sportowe talenty wszystkich finalistów sprawiły, że jako SP nr 31 mogliśmy stanąć na podium – II miejsce drużynowo.

GRATULUJEMY :)