PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

Serdeczne podziękowania dla uczniów i rodziców za udział w zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach. Wasze zaangażowanie ma ogromne znaczenie.

Dzięki Wam udało się zgromadzić znaczną ilość karmy dla psów i kotów,  z pewnością przyczyni się to do poprawy życia naszych czworonożnych przyjaciół. Dziękujemy za okazaną empatię i wsparcie. To wspaniałe, że los zwierząt nie jest Wam obojętny i że działacie na ich rzecz. Jesteśmy dumni, że możemy liczyć na tak wspaniałą społeczność, która gotowa jest pomagać.  Wasze dobre serca i chęć niesienia pomocy są inspiracją dla nas wszystkich.

Dziękujemy. Wasza pomoc jest bezcenna!

Koordynator akcji - Justyna Misiak

Adobe_Scan_18_kwi_2024.pdf