IV miejsce naszych koszykarzy

Uczniowie SP nr 31 w półfinale Mistrzostw Kielc w Mini Koszykówce Chłopców rocznik 2011 i młodsi.

Chłopcy w składzie: Chrobot Leon, Domagała Oskar, Dubiel Karol, Krzysiek Bartłomiej, Paluch Daniel, Sekrecki Mikołaj Szewczyk Ignacy, Adach Wiktor, Gwizd Wiktor, Kukla – Chelikov Xavier, Kaczmarski Kacper, Pałka Tymoteusz, Miłosz Chabior, Maciaszek Igor, Aleksander Świątek, Toba Bartłomiej reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Kielc w Mini Koszykówce Chłopców rocznik 2011 i młodsi.

Przez kilka dni były rozgrywane mecze grupowe w różnych szkołach. Po wyjściu z grupy rozegraliśmy w dniu dzisiejszym – 11.04.24 r. w SP nr 27 kolejne mecze. Udało nam się wygrać z SP nr 39, niestety ulegliśmy chłopcom z Nazaretu.
Pozwoliło nam to jednak przystąpić do rywalizacji o trzecie miejsce z SP nr 25.

Pomimo zaciętej walki przypłaconej paroma  kontuzjami ostatecznie  zajęliśmy IV miejsce Wszystkim sportowcom gratulujemy umiejętności i sportowej zaciętości. :)