Spotkanie z pracownikiem kolei

17 października nasze przedszkole odwiedził Pracownik Zakładu Linii Kolejowych w Kielcach. Podczas prelekcji dzieci miały możliwość zapoznania się z zasadami bezpiecznego przekraczania przejazdów kolejowo-drogowych, bezpieczeństwa na terenach kolejowych oraz ze znakami informującymi o zbliżaniu się do takich przejazdów.

Wszystkie informacje zostały zaprezentowane w formie filmu edukacyjnego oraz prezentacji multimedialnej. Po skończonej prelekcji dzieci otrzymały upominki. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły pracownikowi Zakładu Linii Kolejowych podziękowanie. Zaproszony gość chętnie odpowiadał na zadawane pytania, a dzieci dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i przeżyciam.