Jasełka

22 grudnia 2023 r. dzieci z grupy „Delfinów” przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji
i uzdolnień aktorskich oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Nasi artyści śpiewali kolędy, wykonali układ taneczny z lampionami do piosenki „Noel”. Na koniec złożyły rodzicom życzenia świąteczne oraz wręczyły im upominki – własnoręcznie wykonane stroiki bożonarodzeniowe.