Pasowanie na Przedszkolaka

1 grudnia 2023 odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” w najmłodszej grupie. To pierwsza tak ważna uroczystość dla Lisków. O tego dnia stali się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość składała się z części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonano uroczystego pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek.