VII Konkurs Piosenki Świątecznej

Zgodnie z tradycją naszej Szkoły, już po raz siódmy, 16 stycznia odbył się Konkurs Piosenki Świątecznej. Swój talent i umiejętności wokalne zaprezentowali uczniowie klas IV – VI śpiewając piosenki świąteczne solo i w zespołach.

Jury w składzie dyrektor Marta Dibelka, wicedyrektor Agnieszka Adydan oraz nauczycielki muzyki Teresa wójcik i Agata Walkosz wysłuchało i nagrodziło następujących wykonawców:

I miejsce – Justyna Szymkiewicz – klasa 5 c
II miejsce – Natalia Pokrzepa – klasa 6 b
III miejsce – Kalina Sot – klasa 6b

Wyróżnienia:
Maja Cholewińska – klasa 6b
Maja Dąbrowska i Zuzanna Zając z klasy 5c
Wiktoria Chrabąszcz – klasa 4b

Widownia zgromadzona w auli szko9lnej gorąco dopingowała uczestnikom. Gromkie brawa otrzymała również Lilianna Grudzień z klasy 5b, laureatka poprzedniej edycji konkursu, która w czasie kiedy jury udało się na obrady, zaśpiewała piękna piosenkę pt. Osiołek.

Serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestników konkursów i do zobaczenia za rok!