Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 r. odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Po odśpiewaniu hymnu Polski przez chór dzieci z kl. 1-3, pani dyrektor mgr Marta Dibelka wręczyła uczniom nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Po części oficjalnej, wszyscy obecni, zostali zaproszeni na krótką część artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wrażeń i oklasków nie brakowało. Ogromne podziękowania dla pani Doroty Czarneckiej i pani Amalii Pakality za przygotowanie części artystycznej oraz dla pani Beaty Jarosz za przygotowanie oprawy plastycznej.

To był pracowity rok zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, dlatego wszyscy zasłużyli na odpoczynek.

Do zobaczenia we wrześniu.