Dnia Dziecka na sportowo

Międzynarodowy Dzień Dziecka, dzień wszystkich dzieci z całego świata, oficjalnie obchodzony jest od ponad pół wieku i na zawsze wpisał się w kalendarz.

Celebruje się go we wszystkich państwach, jako Dzień Praw Dziecka lub pod nazwą Powszechnego Dnia Dziecka. Różnicą jest tylko data, kiedy w danym państwie jest obchodzony. W kalendarzowym Dniu Dziecka, dzieci mogą liczyć na dużą dawkę przyjemności, łakoci, prezentów  i większej swobody. Przecież to jest ich dzień. Uśmiech, radość, zadowolenie w tym dniu to podstawa.

W naszej szkole odbył się Turniej z okazji Dnia Dziecka, w którym brali udział wszyscy chętni uczniowie klas 4-8. Sportowej rywalizacji towarzyszyła miła atmosfera i radość  z podejmowanej rywalizacji. Wszyscy mogli bawić się, grając w piłkę nożną oraz piłkę siatkową. Mecze były dobrą okazją do integracji uczniów oraz wdrażania do aktywnego wypoczynku.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu!

Nauczyciele wychowania fizycznego