Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Dyrektor szkoły pani Marta Dibelka pożegnała ósmoklasistów, pogratulowała im uzyskania tytułu absolwenta Szkoły Podstawowej nr 31 oraz życzyła sukcesów w kolejnym etapie kształcenia.

Hanna Marcinkowska oraz Franciszek Kosmala  otrzymali specjalne wyróżnienie : Statuetkę  Henryka Sienkiewicza przyznawaną za wybitne osiągnięcia w nauce. Tym samym zapisali się na stałe w szkolnej alei gwiazd. Autorem statuetki jest znany kielecki artysta pan S. Micek.

Następnie rozdano nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w  licznych konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim oraz zawodach sportowych ( niektórzy opuszczali budynek z walizeczkami J ).Podziękowano także rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły oraz trud włożony w wychowanie dzieci (niestety nie udało się nam nikogo zostawić J).Oczywiście mając na uwadze ,że „ Nauczyciel też człowiek ” uczniowie podziękowali wszystkim pedagogom, których spotkali na swojej ścieżce edukacyjnej.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Mogliśmy się pośmiać oglądając nasze zdjęcia sprzed lat oraz podziwiając naszych kolegów i koleżanki we współczesnej wersji Balladyny. Nie można pominąć niesamowitego występu Samorządu Uczniowskiego wraz z jego kreatywnym i dowcipnym opiekunem. Podziwialiśmy także talent taneczny Amelki oraz niesamowity głos Maxa, który był uczestnikiem programu The Voice Kids.

Zakończenie klas ósmych przygotowali: Beata Bogusz, Bartłomiej Pióro, Aneta Szpilska, Teresa Wójcik oraz Zbigniew Czyż. O oprawę plastyczną zadbała Beata Jarosz.