Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Dyrektor szkoły, pani Marta Dibelka, pożegnała ósmoklasistów, pogratulowała im uzyskania tytułu absolwenta Szkoły Podstawowej nr 31 oraz życzyła pomyślności na dalszym etapie kształcenia.

Następnie rozdano nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły i rozsławianie jej imienia, za osiągnięcia w dziedzinie nauki i sportu. Wręczono również podziękowania rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły oraz za trud włożony w wychowanie dzieci. Uczniowie klas ósmych dziękowali swoim nauczycielom za codzienny trud włożony w ich nauczanie, wychowanie i troskliwą opiekę każdego dnia.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, w której wzięli udział uczniowie klas 4,7,i 8. Mogliśmy wysłuchać pięknych wierszy , wzruszających piosenek i podziwiać talenty taneczne naszych uczniów. Uroczystość była niezwykła, bo było to ostanie spotkanie w tym gronie.

Zakończenie klas ósmych przygotowali: Agata Walkosz, Beata Jarosz, Zbigniew Czyż i Teresa Wójcik