Z życia klas 0

Dzień w zerówce 0”A”

Witajcie koledzy i koleżanki!
Chcielibyśmy się Wam przedstawić . To my najmłodsi uczniowie  - Zerówkowicze. Nie wychodzimy na przerwy i  nie mamy okazji na razie się spotkać, ale to się zmieni podczas wspólnych imprez, koncertów, apeli, wyjść.

Już zakolegowaliśmy się z uczniami z klasy IV a, którzy odwiedzają naszą wychowawczynię. Na pewno jesteście ciekawi, co dzieje się za drzwiami sali nr 7. Dzisiaj odsłaniamy Wam rąbek tajemnicy. A więc lepimy, rysujemy, kreślimy szlaczki, śpiewamy,  przeliczamy nakrętki, poznajemy figury geometryczne itd. Oglądając zdjęcia  zobaczycie salę zasypaną kartkami. To nie jest bałagan, nie było też wybuchu, pani nie przewróciła się z dokumentami. Stworzyła nam tylko warunki do naukiJ  Ćwiczyliśmy sprawność rączek J. Kartki papieru, darliśmy na malutkie kawałeczki i zrobiliśmy jeszcze większy bałagan w sali. Potem robiliśmy papierowe kule i wrzucaliśmy je do kosza. Na koniec ćwiczeń pozbieraliśmy paluszkami małe i duże ścinki papieru i... po zabawie nie było już śladu. Nasze paluszki pogimnastykowały się, a my mieliśmy wspaniałą zabawę.