SPOTKANIE Z PANIĄ JESIEŃ

23 września 2020 r. w grupie „Pszczółki” powitaliśmy „Panią Jesień", gdyż tego dnia kończy się astronomiczne lato, a zaczyna się kolejna pora roku – jesień.

Pani Jesień, która zaczęła swoje panowanie przyszła do nas z wielkim koszem pełnym darów: jabłek, gruszek, orzechów, kasztanów itp. Razem z Panią Jesienią bawiliśmy się w kole przy piosenkach: „Kolorowe listki” i „Jesień”.

Celem zabaw było utrwalenie wiadomości o jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa. Podczas imprezy nie brakowało wspólnych gier i zabaw. Dzieci poznawały ,,dary jesieni”, rozwiązywały zagadki. Pani jesień zaprosiła przedszkolaków do wspólnego tańca przy jesiennej muzyce. Na koniec podziękowała dzieciom za wspólną zabawę i życzyła dużo uśmiechu na jesienne dni.