Sukcesy naszych uczniów w konkursie - Kielce - Nasz Wspólny Dom...

25 czerwca podczas obchodów Święta Kielc odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I Miejskim Konkursie Plastycznym „Kielce - Nasz Wspólny Dom” - I Міський Мистецький Конкурс "Кельце - Наш Спільний Дім".

Laureatką nagrody w kategorii klas 4-7 została uczennica klasy 8b Karolina Kucharczyk. Nagrodę - voucher na warsztaty ceramiki artystycznej - ufundował Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach.

Ponadto laureatką nagrody specjalnej została Julia Gajda również uczennica klasy 8b.

Obydwie prace, powstałe pod kierunkiem Beaty Jarosz, można było podziwiać na wystawie zorganizowanej w Parku Miejskim 25 czerwca, w ramach obchodów Święta Kielc.

Pozostałe osoby, których prace zostały zgłoszenie do konkursu otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Są to:

• Aleksandra Zębala kl - 2b