Wywalczyliśmy trzy srebrne medale w pływaniu

Dn. 1.03 i 3.03 2022 r. siedemnastu uczniów klas drugich, trzecich i czwartych wzięło udział w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu na krytej pływalni ,,Foka’’. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.

Dorota Moskal – uczennica kl. II b zdobyła dwa medale srebrne, na dystansie 25 m stylem dowolnym i grzbietowym, wśród klas drugich, w kategorii dziewczyn, oraz Ignacy Szewczyk - uczeń klasy III a zdobył medal srebrny  stylem grzbietowym i IV miejsce stylem klasycznym na dystansie 50 m, w kategorii chłopców- klasa III.

Pozostali uczniowie uzyskali również wysokie notowania  i wykazali się wysokimi umiejętnościami pływackimi.
W trakcie zawodów, jak zawsze, było dużo wrażeń i emocji.

Na zakończenie zwycięzcy otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!