L.p. |
Nazwisko i imię |
Dzień |
Godziny |
1. |
Adydan Agnieszka |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
2. |
Białuch Ewa |
wtorek |
14.00 - 15.00 |
3. |
Bielecka Zofia |
poniedziałek |
7.45 - 8.45 |
4. |
Bielenda Cezary |
poniedziałek |
7.30 - 8.30 |
5. |
Bielenda Elżbieta |
poniedziałek |
13.00 - 14.00 |
6. |
Bogusz Beata |
środa |
7.00 - 8.00 |
7. |
Bzymek Jolanta |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
8. |
Chmielewska Anna |
wtorek |
13.30 - 14.30 |
9. |
Czarnecka Dorota |
wtorek |
7.00 - 8.00 |
10. |
Czech Marcelina |
środa |
14.30 - 15.30 |
11. |
Czyż Zbigniew |
czwartek |
13.30 - 14.30 |
12. |
Dibelka Marta |
poniedziałek |
14.00 - 15.00 |
13. |
Dominiczak Dorota |
czwartek |
14.35 - 15.35 |
14. |
Dulewicz Kinga |
|
|
15. |
Dutkiewicz Piotr |
wtorek |
15:30 - 16:30 |
16. |
Fiedkiewicz Iwona |
wtorek |
14.30 - 15.30 |
17. |
Gałka Teresa |
poniedziałek |
13.30 - 14.30 |
18. |
Jamka Ewa |
czwartek |
7.00 - 8.00 |
19. |
Jarosz Beata |
poniedziałek |
13.30 - 14.30 |
20. |
Jędrocha Ewelina |
poniedziałek |
7.30 - 8.30 |
21. |
Kaczmarczyk Monika |
czwartek |
10.45 - 11.40 |
22. |
Kielasińska Edyta |
wtorek |
12.00 - 13.00 |
23. |
Kulik Aneta |
poniedziałek |
7.30-8.30 |
24. |
Lasota Elżbieta |
piątek |
13.30-14.30 |
25. |
Łata Małgorzata |
poniedziałek |
15.00 - 16.000 |
26. |
Latała Katarzyna |
środa |
11:30 - 12:30 |
27. |
Łataś Dorota |
poniedziałek |
13.30 - 14.30 |
28. |
Majta Małgorzata |
czwartek |
16.15 - 17.00 |
29. |
Misiak Justyna |
wtorek |
7.30 - 8.30 |
30. |
Mroczek Dariusz |
wtorek |
14.30 - 15.15 |
31. |
Musiał Katarzyna |
czwartek |
7.00 - 8.00 |
32. |
Nega Izabela |
środa |
9.00 - 10.00 |
33. |
Nosek Joanna |
piątek |
7.00 - 8.00 |
34. |
Nowak Sylwia |
poniedziałek |
14.30 - 15.30 |
35. |
Patalita Amalia |
poniedziałek |
12:30 - 13:30 |
36. |
Pytel Małgorzata |
piątek |
11.30 - 12.30 |
37. |
Sajnóg Tomasz |
|
|
38. |
Saletra Małgorzata |
środa |
7.00 - 8.00 |
39. |
Śliwińska Katarzyna |
poniedziałek |
8.00 - 9.00 |
40. |
Słoń Hanna |
wtorek |
14.30 - 15.30 |
41. |
Smuga Justyna |
czwartek |
13.00 - 14.00 |
42. |
Stanewicz Karol |
poniedziałek |
14.30 - 15.30 |
43. |
Stępnik Bernadeta |
czwartek |
7.25 - 8.25 |
44. |
Szala Anna |
poniedziałek |
7.30 - 8.30 |
45. |
Szarek Jolanta |
środa |
7.00 - 8.00 |
46. |
Szpilska Aneta |
piątek |
7:00 - 8:00 |
47. |
Tkacz Anna |
środa |
7:00 - 8:00 |
48. |
Walkosz Agata |
czwartek |
15:30 - 16:30 |
49. |
Wawrzycka Anna |
środa |
7.00 - 8.00 |
50. |
Włodarczyk Milena |
środa |
13.30 - 14.30 |
51. |
Wójcik Krzysztof |
piątek |
7.00 - 8.00 |
52. |
Wójcik Teresa |
wtorek |
8.45 - 9.45 |
53. |
Wróblewski Cezary |
czwartek |
7.00 - 8.00 |