Informacje, opłaty

Uczniowie SP nr 31 w Kielcach podczas pobytu w szkole mogą korzystać ze smacznych dwudaniowych obiadów przygotowywanych   w szkolnej kuchni, które są wydawane od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.15 do 13.30. Cena jednego obiadu wynosi 5,50  zł.

W kwietniu opłata za obiady wynosi 18 x 5,50 = 99 zł.

Wpłaty za obiady należy dokonać do 15 dnia każdego miesiąca na indywidualne konto dziecka. W dzienniku elektronicznym w zakładce opłaty pojawia się indywidualny numer rachunku do wpłat.  W tytule przelewu koniecznie podajemy najpierw nazwisko, potem imię, na końcu klasę. Za wpłaty po terminie zostaną naliczone odsetki.

• Przypominamy, że odpisy za obiady należy zgłaszać 1 dzień roboczy wcześniej do godz. 13.00 do świetlicy ( tel. 41 367 61 67,  wew.17). Nie jest aktywna zakładka zgłoszenia nieobecności za pomocą dziennika elektronicznego.

W przypadku nieobecności ucznia w szkole lub rezygnacji z posiłku zwrot pieniędzy może nastąpić w postaci odpisu w miesiącu następnym, jeżeli fakt ten zostanie zgłoszony wcześniej, w dniu poprzedzającym nieobecność do godziny 13.00. Zgłoszenie nieobecności należy dokonać telefonicznie do świetlicy szkolnej (tel.41 367 61 67 wewn.17). Listy odpisów udostępnia kierownik świetlicy.