Nagłówek

Nauczyciele stosują nowoczesne metody i narzędzia pracy, które sprzyjają zgłębianiu wiedzy przez uczniów, poszerzają ich zainteresowania, kształcą kompetencje kluczowe. W tym celu nauczyciele  realizują innowacje pedagogiczne, w roku szkolnym 2019/2020 realizowano poniższe innowacje:

1. ”Z ekologią za pan brat” - uczniowie w przystępny sposób poznają świat przyrody, uświadamiają sobie, że są jej częścią, uwrażliwiają się na przejawy degradacji środowiska, a także rozwijają pozytywne zachowania wobec ochrony przyrody.

1. „Gramy w szachy” –  głównym celem jest popularyzacja gry w szachy, a co się za tym kryje zwiększenie umiejętności matematycznych uczniów, szczególnie w zakresie logiki, orientacji przestrzennej, myślenia analitycznego, rozwiązywania problemów oraz kształtowanie ważnych cech osobowości; jak odpowiedzialność, koncentracja, intuicja.