Z życia klas 3

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasie 3a

Nasza klasa 4 października wzięła udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Najpierw wszyscy uczniowie wykonywali działania na mnożenie i dzielenie w zakresie 50, następnie uczniowie, którzy wykonali działania poprawnie przystąpili do drugiej tury. Wykonywali działania na mnożenie i dzielenie w zakresie 100. Najszybciej wykonał obliczenia Aleksander Ślęzak, który został klasowym Mistrzem Tabliczki Mnożenia. Gratulujemy zasłużonego sukcesu.