Z życia klas 3

Wakacyjne pamiętniki z klasy 3a

Pod koniec klasy drugiej wychowawca zachęcił swoich uczniów do pisania wakacyjnych pamiętników. Po wakacjach okazało się, że jest kilku uczniów, którzy podjęli się tego zadania. Jedni uczniowie opisywali wakacje dzień po dniu, inni tylko ciekawsze chwile. Niektórzy jeszcze ozdabiali pamiętniki rysunkami, pocztówkami, biletami, mapkami, zdjęciami, wchodząc w rolę ilustratorów. Pamiętniki były wspaniałą lekturą dla nauczyciela. Agatka Biernat i Natalka Olesiak stworzyły wspaniałe pamiętniki, które czytało się jak przygodową książkę. Może to pierwszy krok do kariery znanej pisarki. Poczekamy, co czas przyniesie. Może po latach wrócimy do tego wpisu . Wielkie uznanie dla wszystkich uczniów, którzy dokładnie opisywali swoje przygody. Nie jest to łatwe zadanie, wymaga dużego samozaparcia, systematyczności i obowiązkowości i to w czas wolny od nauki!!! Adamie, Karolu, Marto, Mikołaju, Izo, Agatko i Natalko, nauczyciel jest z Was bardzo dumny i gratuluje Małym Pisarzom!