Halloween

31 października  przybliżając nas do kultury anglosaskiej oraz tak popularnego w Ameryce – Halloween członkowie SU udekorowali jedno piętro. Na ścianach wisiały pajęczyny, pająki, nietoperze, mroczne postaci oraz plakaty związane z tą tematyką.

Na parapetach porozstawiane były dynie. Uczniowie przebrali się za zombi, kostuchy, strzygi. Można też było spotkać dobre wróżki. Temu nieco mrocznemu nastrojowi towarzyszyła dobra zabawa.

Nie zapominając o polskich zwyczajach w Dniu Wszystkich Świętych wolontariusze z wielu klas kwestowali na kieleckich cmentarzach, zbierając pieniądze na renowację starych nagrobków oraz pomników.