DYŻUR WAKACYJNY

Lipiec 2023r.

DYŻUR WAKACYJNY

Zasady rekrutacji dzieci na dyżur wakacyjny w oddziałach przedszkolnych w SP nr 31 w Kielcach w roku 2023r.

I.

1. W wakacje przedszkole będzie pełnić dyżur w okresie od 01.07.2022r. do 31.07.2023r.

2. Podczas dyżuru dzieci będą miały zapewnione 3 posiłki, pełną opiekę oraz realizację zajęć w oparciu o plany pracy sporządzone przez Nauczycieli. Rodzice będą poinformowani na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej o realizowanych w lipcu zamierzeniach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych wynikających z realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

3. Pierwszeństwo w przyjęciu na dyżur wakacyjny mają dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych w SP nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Kielcach.

4. Zapisy na dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w SP nr 31 w Kielcach będziemy prowadzić w dniach 22.05.2023r. do 26.05.2023r. Wypełnioną deklarację:  należy przesłać na adres email: sekretariat@sp31.kielce.eu lub dostarczyć na portiernię do szkoły- budynek A.

Na dyżur wakacyjny mogą uczęszczać dzieci rodziców pracujących.

Deklaracja:

5. Zapisy na wolne miejsca dla dzieci spoza przedszkola prowadzone będą od 29.05.2023r. do 16.06.2023r. Pierwszeństwo w przyjęciu będą miały dzieci:

-obojga rodziców pracujących (wymagane oświadczenie),

-rodziców samotnie wychowujących (wymagane oświadczenie),

- z rodzin wielodzietnych (wymagane oświadczenie),

- rodziców posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (ksero orzeczenia potwierdzone zgodnością z oryginałem).

Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnione dokumenty (do pobrania poniżej) należy złożyć w podanym terminie na portierni w szkole lub przesłać na adres: sekretariat@sp31.kielce.eu

wniosek_o_przyjecie_do_przedszkola_____wakacje_2023r..docx
1_oswiadczenie_-_rodzina_wielodzietna-wakacje_2023r..pdf
2_oswiadczenie_-_samotne_wychowywanie_-wakacje_2023r..pdf
3_oswiadczenie_-_miejsce_zatrudnienia-wakacje_2023r..pdf
Deklaracja_wakacje_2022-2023.docx

6. Wywieszenie listy dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny w dniu 20 czerwca 2023r. o godzinie 12.00. Dzieci nieprzyjęte umieszczone zostaną na liście rezerwowej.

7.Rodzice dzieci przyjętych do przedszkola na dyżur wakacyjny zobowiązani są do dostarczenia podpisanych Deklaracji korzystania z usług oddziału przedszkolnego w SP nr 31 w Kielcach w terminie do 27 czerwca 2022r.

Brak dostarczenia ww. Deklaracji oznacza rezygnację z dyżuru wakacyjnego.

Regulamin naboru na dyżur wakacyjuny