WSPÓŁPRACA Z MIEJSKIM ZESPOŁEM PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

W KIELCACH

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną  spotkania ze specjalistami z Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w ramach punktów konsultacyjnych w przedszkolu nie będą realizowane.

Specjaliści są do Państwa dyspozycji na terenie poradni, ul. Urzędnicza 16 (porady, badania).

Prosimy Rodziców o bezpośredni kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w MZPPP w celu diagnozy, terapii dziecka oraz porad.

Zapraszamy do kontaktowania się ze specjalistami drogą telefoniczną (tel. 41 367 67 28)   lub mailową.

Sylwia Kulpińska   – psychologwew. 110,  s.kulpinska@mzppp.kielce.eu

Małgorzasta Wójcik-Maziarek – pedagog:  wew. 211, m.wojcik-maziarek@mzppp.kielce.eu

Jolanta Wojtacha  – logopeda:   wew. 209, j.wojtacha@mzppp.kielce.eu