Informacje dla rodziców

Zasady rekrutacji dzieci na dyzur wakacyjny w oddziałach przedszkolnych w SP nr 31 w Kielcach w roku 2021r.

I.

1. W okresie wakacji przedszkole będzie pełnic dyzur w okresie od 01.07.2021r. do 31.07.2021r.

2. Podczas dyżuru dzieci będą miały zapewnione 3 posiłki, pełną opiekę oraz realizację zajęć w oparciu o plany pracy sporządzone przez Nauczycieli. Rodzice będą poinformowani na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej o realizowanych w lipcu zamierzeniach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych wynikających z realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

3. Pierwszeństwo w przyjęciu na dyzur wakacyjny mają dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych w SP nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im.H.Sienkiewicza w Kielcach.

4. Zapisy na dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w SP nr 31 w Kielcach będziemy prowadzić w dniach 24.05.2021r. do 31.05.2021r. Wypełnioną deklarację: Deklaracja (do pobrania) należy przesłać na adres email:  sekretariat@sp31.kielce.eu lub dostarczyć na portiernię do szkoły - budynek A. Na dyżur wakacyjny mogą uczęszczać dzieci rodziców pracujących.

5. Zapisy na wolne miejsca dla dzieci spoza przedszkola prowadzone będą od 01.06.2021r. do 15.06.2021r.. Pierwszeństwo w przyjęciu będa miały dzieci:

-obojga rodziców pracujących (wymagane oświadczenie),

-rodziców samotnie wychowujących (wymagane oświadczenie),

- z rodzin wielodzietnych (wymagane oświadczenie),

- rodziców posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnione dokumenty (do pobrania poniżej) należy złożyć w podanym terminie na portierni w szkole lub przesłać na adres: sekretariat@sp31.kielce.eu.

-Wniosek_o_przyjecie_na_dyzur_wakacyjny_do_oddzialu_przedszkolnego_w_Szkole_Podstawowej_nr_31_z_O.pdf

-_oswiadczenie_-_rodzina_wielodzietna.pdf

-_oswiadczenie_-_samotne_wychowywanie_(1).pdf

-_oswiadczenie_-_miejsce_zatrudnienia.pdf

6. Wywieszenie listy dzieci przyjętych na dyzur wakacyjny w dniu 18 czerwca 2021r. o godzinie 12.00. Dzieci nieprzyjęte umieszczone zostaną na liście rezerwowej.

7.Rodzice dzieci przyjetych do przedszkola na dyzur wakacyjny zobowiązani są do dostarczenia podpisanych Deklaracji korzystania z usług oddziłau przedszkolnego w SP nr 31 w Kielcach w terminie do 25 czerwca 2021r. Brak dostarczenia ww Deklaracji oznacza rezygnację z dyżuru wakacyjnego.

Deklaracja_2020-2021.docx.pdf - plik do pobrania.

Marta Dibelka

Dyrektor SP nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im.H.Sienkiewicza w Kielcach