Opłaty za przedszkole

za sierpień 2022r.

W celu pobrania dokumentu rozliczeniowego za pobyt dziecka na dyżurze wakacyjnym w naszej placówce rodzic/opiekun powinien zalogować się do Systemu SMERF24 na adres: https://sp31.edukielce.pl/site/login  w celu wygenerowania hasła dostępu, zgodnie ze Skróconą instrukcją obsługi dla rodzica/opiekuna (kliknięcie w link: „Kliknij i ustaw nowe hasło” i dalsze postępowanie wg instrukcji).

Po dokonaniu tej czynności pojawi się możliwość wyboru przedszkola, a tym samym – pobrania dokumentu rozliczeniowego, jak również zgłoszenia w Systemie nieobecności planowanej dziecka.

UWAGA !!! Opłatę za przedszkole należy dokonać do dnia 15 sierpnia. Za datę wpłaty uznawany jest dzień wpływu środków na rachunek przedszkola. Prosimy o odpowiednio wczesne regulowanie wpłat.

Numer konta bankowego do płatności za przedszkole: