„Pełna Micha”.

15 czerwca w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbył się charytatywny koncert na rzecz zwierząt pod nazwą „Pełna Micha”.

„Pełna micha” to koncert, który corocznie gromadzi osoby zaangażowane w pomoc bezdomnym zwierzętom. Tego dnia kielczanie mieli okazję wziąć udział w okolicznościowym koncercie, a jednocześnie wspomóc darami, pożywieniem i wpłatami zwierzęta w potrzebie.

Podczas koncertu na scenie oprócz takich artystów, jak:

znany satyryk i parodysta Stan Tutaj,

gitarzyści Piotr Restecki i Mariusz Mrówka,

tancerze Studia Tańca i Stylu „Rewanż” Tomasza Rowińskiego

Zespół Inscenizacji Tanecznych „Uśmiech ,  zespoły "Afera I", "Afera II" i "Grafit" z Młodzieżowego Domu Kultury pięknie zaprezentował się i zaśpiewał przepięknie dwie piosenki uczeń naszej szkoły Maxymilian Kononow z klasy 7d. Zgromadzona na widowni publiczność nagrodziła występ Maxa gorącymi brawami.