Dzień Dziecka w VII c

Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto każdego najmłodszego człowieka, pod każdą szerokością i długością geograficzną świata. Tego dnia powinno dostać się dużo miłości, zabawy i wyjątkowych chwil z rodzicami. Nie zawsze jednak w ten sam sposób i w tym samym dniu jest ten dzień celebrowany.

Uczniowie klasy VII c mając już dość siedzenia w domu oraz czując, że trzeba popracować nad formą  wybrali trasę  i wyruszyli w plener po zdrowie! Rozpoczęli to wyjątkowe święto od zajęć sportowych w podgrupach na szkolnym boisku. Następnie nasz klasowy globtroter - Maksymilian poprowadził nas przez  górę Karczówkę do kamieniołomu Grabina ,następnie na górę Brusznię a potem przez Białogon pod szkołę. Mimo zmęczenia humory wszystkim dopisywały (podobnie jak pogoda).Już nie możemy się doczekać kolejnej wyprawy.