Śpiewająco i smakowicie na Jarmarku Bożonarodzeniowym

W dniu 14 grudnia nasza szkoła uczestniczyła w konkursie na najpiękniejszą choinkę który odbył się na Rynku w Kielcach.
Link - oglądaj

Nasza reprezentacja to:
Amelka Winiarska kl. 4a
Marta Wójcik kl. 4a
Maciej Bialuch kl.4a
Tosia Kwiatkowska 4a
Marta Dzwonek kl. 5b
Julia Gajda kl. 5b
Lena Kozioł kl. 5b
Karolina Kucharczyk kl 5b
Nikola Wójcik kl. 5b
Nasza choinka wzbudziła zainteresowanie mediów i przechodniów.  Karolina Kucharczyk z kl  5b udzieliła wywiadu radiu Kielce a Marta Dzwonek z kl. 5b tv świętokrzyskiej.  Dzieci pokazały choinkę  i opisywany ozdoby które wykonaly samodzielnie.  Niestety wyróżniono 3 choinki z innych szkol. Pomomo tego dzieci wspaniałe się bawiły, tańczył do świątecznych utworów przy pieknej slonecznej pogodzie . Budziły zainteresowanie i aplauz wśród widzów i przechodniów.  Opiekunowie Beata Jarosz i Aneta Szpilska dziękuja rodzicom za pomoc i wspólna zabawę .