XVI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o Św. Maksymilianie - konkurs plastyczny.

Uczniowie klas II biorący udział w szkolnym etapie olimpiady, wykonali prace plastyczne na temat: Setna rocznica wydania pierwszego numeru „Rycerza Niepokalanej” 1922-2022.

Rysunki powstały na podstawie tekstu: „Opowieść o św. Maksymilianie”, o.Paulin Sotowski; „47 lat życia”, o. Władysław Kluz. Prace uczniów, którzy zajęli pierwsze miejsce zakwalifikowały się do ogólnopolskiego etapu konkursu.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Maja Groszek kl.IIa, Zuzanna Wawrzycka kl.IIc, Roman Wojcieszek kl.IIc
II miejsce: Inga Gajda kl.IIc, Anna Kozieradzka kl.IIc
III miejsce: Julia Iwańska kl.IIc, Lena Jarońska kl.IIa, Wiktoria Chrabąszcz kl.IIb
Wyróżnienia: Piotr Huber kl.IIc, Wiktoria Kłusek kl.IIc

GRATULUJEMY!!!