Informacje o konkursach klas 4-6

„Mikołajkowa klasa”

3 grudnia, tuż przed dniem św. Mikołaja odbył się konkurs  dla kl. 4-8 pt. „Mikołajkowa klasa”. Zadaniem uczniów było przyjście do szkoły w czapkach mikołajowych, rogach renifera lub czapeczce elfa. Mile widziane były też sweterki z nadrukami świątecznymi.

Najlepiej z tego zadania wywiązała się kl. 5a, która oprócz czapeczek, wykonała też napis Merry Christmas, zachęcając do nauki języków obcych. Równie mikołajkowo zaprezentowały się klasy 4b i 5b, które otrzymały wyróżnienia. Ku  uciesze uczniów i nauczycieli, klasy uczestniczyły w sesji zdjęciowej, dzięki której powstał film, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy. Żeby młodszym klasom nie było przykro i dla nich odbyła się fotograficzna przygoda. A najpiękniejszą mikołajkową klasą okazała się 2b. Dzieciom dziękujemy za przygotowanie się i mamy nadzieję, że film okaże się dla was super zabawą.

Konkurs dla kl. 4-8 zorganizowała A. Szpilska i B. Jarosz, a dla kl. 0-3 B. Jarosz. Nagrody ufundowała Aneta Kulik i Aneta Szpilska.

link do filmu kl. 4-8

link do filmu kl. 0-3

galeria

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w mikołajkowym święcie. Za wspaniałe mikołajkowe czapki . Za piękne świąteczne sweterki i czapeczki elfów. To wszystko świadczy o tym, że mamy marzenia. A marzenia to miłość i dobro wokół nas. Dla Nas wszystkich, aby te marzenia się spełniły, piękna pastorałka w wykonaniu Lilianny Grudzień z kl. 3b.

link do filmu