Informacje o konkursach klas 4-6

Konkursy przedmiotowe

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach cieszą się wśród młodzieży dużym zainteresowaniem.

W tym roku w naszej szkole zgłosiło się do nich około 60 uczniów, którzy sprawdzili swoją wiedzę i umiejętności w wybranych przez siebie kierunkach, m.in. w języku polskim, angielskim i niemieckim, matematyce, geografii, chemii, biologii, historii i informatyce.

Tylko część uczniów dostała się do drugiego etapu. Natomiast do etapu trzeciego dostał się Oskar Pajka z klasy 8a! W marcu Oskar zmierzy się z najlepszymi uczniami z całego województwa. To już tylko krok od ogromnego sukcesu. Trzymamy mocno kciuki.🤞