Z życia klas 6

6 b w Warszawie

6 października klasa 6b uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Głównym punktem programu była wizyta w Ambasadzie Włoch. Dzieci miały okazję poznać pracę dyplomatów, jak działa Ambasada i czym zajmuje się Instytut Kultury Włoskiej.

Uczniowie rozegrali mecze w tenisa stołowego z Ambasadorem -  Aldo Amati. Firma Ferrero przygotowała dla każdego słodkie niespodzianki a szkoła otrzymała plansze edukacyjne. Młodzież mogła również zobaczyć zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, podziwiać zabytki Starego Miasta. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w Muzeum Sportu i Turystyki. Wszyscy wrócili  zadowoleni, pełni niezapomnianych wrażeń i chętni do kolejnych podróży.

Wychowawca i uczniowie klasy 6b bardzo dziękują Pani Ewie Szmal za organizację tej wyjątkowej imprezy.