Z życia klas 6

Dzień Chłopaka w klasie 6a

Tradycją już stały się obchody "Dnia Chłopaka" w naszej klasie. I w tym roku dziewczyny z klasy 6a nie zawiodły. Wraz z rodzicami przygotowały z tej okazji prezenty dla swoich kolegów. Chłopcy otrzymali super, najlepszy na świecie, bidon na napoje. Nie tylko ładny ale i ekologiczny gdyż wielokrotnego użytku:)

Zachęcamy wszystkich uczniów do rezygnacji z kupowania butelkowanej wody oraz innych napojów sprzedawanych w butelkach z tworzywa. Przerzućcie się na własny bidon! To zadziwiające o ile mniej plastikowych śmieci zostanie w ten sposób wyprodukowane!

Mamy nadzieję, że nasza niespodzianka sprawiła chłopakom przyjemność. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!!!!!