Z życia klas 2

Bajki w języku angielskim w IIc

W dniu 6 kwietnia uczestniczyliśmy w przedstawieniu w języku angielskim o tematyce bajkowej. Inscenizację, w której głównymi bohaterami były: Trzy Świnki i Czerwony Kapturek przygotowała pani Dorota Łataś. Do obejrzenia przedstawienia zaproszone zostały też dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola.

Oglądaliśmy to przedstawienie z dużym zainteresowaniem, ponieważ występowały w nim koleżanki z  klasy: Agata Łukawska, Zuzia Gil, Majka Gajek i Nadia Koralewska. Nasze artystki wykazały się dużymi zdolnościami aktorskimi i bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Dodatkowo Agatka zaprezentowała swoje uzdolnienia plastyczno – techniczne. Przygotowała dla siebie i koleżanek bardzo pomysłowe „głowy” świnek.

Po zakończeniu przedstawienia zorganizowany został konkurs związany tematycznie z inscenizacją. Uczniowie, którzy uważnie słuchali zostali obdarowani upominkami. Nasze klasowe aktorki również otrzymały prezenty. Serdecznie gratulujemy kolejnego występu!