Dzień Idola

W dniu 12.04 odbył się dzień idola w którym uczniowie mieli za zadanie przebrać się za swój autorytet . Uczniowie wykazali się wielką kreatywnością oraz chęcią uczestniczenia w zabawie szkolnej.  Poprosiliśmy jedną z uczennic naszej szkoły, żeby opisała jak wyglądał ten dzień jej oczami:

,, Przed wejściem do szkoły myślałam ze to bedzie normalny dzień, jednak  po wejściu do szkoły prawie weszłam w Igę Świątek, która jak codzień ciężko trenowała. Idąc na halę sportową mało co nie dostałam piłką w głowę od  Tomka Fornala i Igora Grobelnego,  którzy rozgrywali mecz siatkówki.  Wchodząc na lekcję histori zobaczyłam Kubę Błaszczykowskiego, który prowadził lekcję wraz z Robertem Lewandowskim, a schodząc do szatni poczułam się jak na ósmej mili, ponieważ wpadł na mnie Eminem. Kierując się do wyjścia usłyszałam głos Ariany Grande, chyba miała ,,problem''. A to są słowa które usłyszałam One less problem without ya, I got one less problem without ya, I got one less problem without ya, I got one less, one less problem !