Zbiórka zużytych baterii

Zużyte baterie i akumulatory to odpady niebezpieczne. Zawarte w nich metale: cynk,  lit, mangan, kadm, nikiel – mogą przedostać się do środowiska, skazić wodę i glebę. Dlatego ważne jest, aby ich nie wyrzucać do kosza tylko przynieść do szkoły:)

Serdecznie dziękuję uczniom, którzy zaangażowali się w zbiórkę. W szkole zebraliśmy osiem pudełek, czyli kilkadziesiąt kilogramów!

Wasze działania nie tylko przyczyniają się do ochrony naszego środowiska, ale także pokazują, jak ważna jest odpowiedzialność i troska o naszą planetę.

Dzięki Wam, możemy żyć w czystszym i bezpieczniejszym świecie. Jeste dumni, że mamy tak wspaniałych, świadomych ekologicznie uczniów.

Z wyrazami szacunku, Justyna Misiak