rodzaj zajęć dodatkowych |
klasy |
termin |
nauczyciel prowadzący zajęcia |
sala |
zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
1a |
poniedziałek 8:50 - 9:35
|
Dorota Dominiczak |
7B |
zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
1b |
środa 8:00 - 8:45
|
Milena Włodarczyk |
8B |
zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
2b |
środa 8:50 - 9:35
|
Milena Włodarczyk |
8B |
zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
3a |
czwartek 13:35 - 14:20
|
Dorota Dominiczak |
7B |
koło przedmiotowe |
3c |
czwartek 8:00 - 8:45
|
Iwona Fiedkiewicz |
2B |
koło “With English Around The World” |
2a |
poniedziałek 13:40 - 14:25
|
Sylwia Nowak |
15B |
koło języka angielskiego CLILL |
3a |
poniedziałek 12:45 - 13:30
|
Amalia Patalita |
15B |
koło wokalno - instrumentalne |
3a |
poniedziałek 11:40 - 12:25
|
Amalia Patalita |
15B |
koło przyrodnicze |
1b |
wtorek 11:40 - 12:25
|
Milena Włodarczyk |
8B |
koło matematyczne |
3b |
czwartek 8:00 - 8:45
|
Hanna Słoń |
3B |
zajęcia wyrównawcze |
4 |
czwartek 13:40 - 14:25 (co 2 tygodnie): 19.10, 9.11, 23.11, 7.12, 21.12 |
Zofia Bielecka |
201 |
zajęcia wyrównawcze |
5 |
czwartek 13:40 - 14:25 (co 2 tygodnie) 26.10, 16.11, 30.11, 14.12 |
Zofia Bielecka |
201 |
zajęcia wyrównawcze |
6 |
czwartek 14:35 - 15: 20 ( co 2 tygodnie) : 19.10, 9.11, 23.11,7.12,21.12 |
Zofia Bielecka |
201 |
zajęcia wyrównawcze |
7 |
czwartek 14:35 - 15: 20 ( raz w miesiącu) : 26.10, 16.11,7.12 |
Zofia Bielecka |
201 |
zajęcia wyrównawcze |
8 |
piątek 12:45 - 13:30 zajęcia raz w miesiącu : 27.10, 17.11, 8.12 |
Zofia Bielecka |
201 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki |
4 |
wtorek 13:40 - 14:25 |
Anna Tkacz |
102 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki |
5 |
czwartek 13:30 - 14:25 |
Anna Tkacz |
102 |
zajęcia wyrównawcze z matematyki |
6 |
wtorek 13:40 - 14:25 |
Anna Wawrzycka |
8C |
zajęcia wyrównawcze z matematyki |
7 |
piątek 7:15 - 8:00 |
Anna Wawrzycka |
8C |
zajęcia wyrównawcze z matematyki |
8 |
piątek 14:35 - 15:20 |
Anna Wawrzycka |
8C |
koło matematyczne |
8 |
piątek 13:40 - 14:25 |
Anna Wawrzycka |
8C |
koło biologiczne |
7-8 |
środa 07:10 - 07:55 |
Katarzyna Musiał |
206 |
koło informatyczno - graficzne |
6-8 |
środa 14:30 - 15:15 |
Cezary Wróblewski |
112 |
koło plastyczne |
4-5 |
czwartek 13:30 - 14:15 |
Beata Jarosz |
4D |
koło przyrodniczo - ekologiczne |
4 |
piątek 12:45 - 13:30 |
Justyna Misiak |
101 |
koło turystyczno - krajoznawcze |
4-5 |
środa 13:40 - 14:25 |
Małgorzata Saletra |
8C |
koło wokalne |
7 |
poniedziałek 15:20 - 16:05 (co 2 tydzień) |
Teresa Wójcik |
201 |
zajęcia artystyczne |
6 |
środa 13:40 - 14:25 |
Agata Walkosz |
201 |
koło j. angielskiego |
6a |
poniedziałek 13:40 - 14:25 |
Monika Kaczmarczyk |
107 |
koło j. hiszpańskiego |
5--7 |
piątek 13:40 - 14:25 |
Monika Kaczmarczyk |
107 |
siatkówka |
4-6 |
wtorek 13:40 - 14:25
|
Tomasz Sajnóg |
sg |
chór |
4-7 |
środa 13:40 - 14:25 |
Amalia Patalita |
aula |
-w klasach 0-3:
-w klasach 4-8:
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - zajęcia organizowane są dla uczniów z zaburzeniami i odchyleniami rozwojowymi lub specyficznymi trudnościami w uczeniu się (uczniowie z ryzykiem dysleksji, ze stwierdzoną dysleksją rozwojową,
zajęcia logopedyczne - zajęcia organizowane są dla uczniów z zaburzeniami mowy, które powodują zaburzenia komunikacji językowej oraz utrudniają naukę,
zajęcia socjoterapeutyczne oraz inne zajęcia o charakterze terapeutycznym- zajęcia organizowane są dla uczniów z dysfunkcjami i zaburzeniami utrudniającymi funkcjonowanie społeczne oraz zajęcia inne o charakterze terapeutycznym np. gimnastyka korekcyjna.