Szkoła współpracy

Celem ogólnym projektu jest wzmocnienie współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami oraz przedstawicielami innych środowisk na terenie szkół i przedszkoli w Polsce.

25 marca 2015 r. odbyły się pierwsze wspólne warsztaty z udziałem: uczniów – Zofii Jung, Dawida Żołądka, Patryka Sowy i Sebastiana Mitera, rodziców – Pani Izabeli Żołądek i Pana Jacka Mitery i nauczycieli – Pani Dyrektor Marty Dibelki, Anny Lesiak-Nowak i Katarzyny Kalisz. W podgrupach otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania szkoły naszych marzeń. Okazało się, że projekty uczniów, rodziców i nauczycieli były bardzo podobne do siebie. Świadczy to o tym, że wszyscy chcemy, aby nasza szkoła była nowoczesna, przyjazna i bezpieczna.

Na bieżąco będziemy informować o zadaniach w ramach projektu i czekamy na Wasze propozycje wspólnych działań w szkole.