Menu

Gimnazjum Nr 15

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj prowadzonych zajęć

Termin

sala

Katarzyna Kalisz

Zajęcia przygotowujące do egz. gimnazjalnego

wtorek  1335 - 1420

środa 950 - 1035

108C

6D

Justyna Misiak

Zielony Patrol

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne/zajęcia rozwijające uzdolnienia

czwartek 1425 - 1510

czwartek 800 – 845

101C
6C

Małgorzata Borowiecka

Zajęcia przygotowujące do konkursów przedmiotowych:

chemicznego

biologicznego

 

czwartek 800 - 845

czwartek 855 – 940

 

206C

206C

Jolanta Węglarska

Zajęcia rozwijające uzdolnienia I a, I b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. III

wtorek  800 - 850

czwartek 1500 – 1550

101C

101C

Dorota Czarnecka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

piątek 800 - 845

6C

Marzena Angielska

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne/zajęcia rozwijające uzdolnienia (j. hiszpański)

czwartek 1510 – 1545

4 D

Bernadeta Stępnik

Koło wolontariatu

wg potrzeb

1B

Bożena Barchan

Koło artystyczne

środa 1425 - 1515

111 C

Zbigniew Czyż

Koło historyczne

czwartek 1430 – 1530

109C

Ewa Jamka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

wtorek  1425 - 1510

czwartek 1510 – 1600

5 D

Anna Lesiak - Nowak

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

I b

II a, b

 

czwartek 1330 - 1430 czwartek 1430 - 1530

 

113 C (gabinet pedagoga)

Beata Libicka - Krok

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne (fizyka)

czwartek 1425 - 1530

111 C

Aneta Szpilska

Piłka siatkowa dziewcząt

poniedziałek 1515 – 1600

sala gim.

ks. Rafał Machłajewski SAC

Koło biblijne

poniedziałek 1600 – 1730

6 C

Agata Walkosz

Koło wokalno - taneczne

wg potrzeb (imprezy szkolne)

201C

Aneta Kulik

Badminton

wtorek 1425 - 1510

sala gimn.

Dariusz Mroczek

Zajęcia dla uczniów I a, b

poniedziałek 800 – 830

203

Katarzyna Mojecka

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne dla Ib

Przygotowanie do konkursu 1b

piątek 1335 – 1420

wtorek 8.55-9.40

109C

6C

Roman Bajor

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

 

Koło turystyczne

czwartek 1420 – 1510

wg potrzeb

sobota (jedna w miesiącu)

102C

Agnieszka Adydan

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

 

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

wtorek 1420 - 1510

czwartek 1330 – 1420

piątek 800 - 845

102C

102C

6C

Artur Kubicki

Piłka nożna

Koło fotograficzne

piątek 1530 – 1615

środa 1630 – 1715

sala gim.

Beata Jarosz

Zajęcia plastyczne - przygotowanie do konkursów

czwartek 1530 - 1610

8C

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im.Henryka Sienkiewicza w Kielcach
    25-750 Kielce
    ul. Krzemionkowa 1
  • centrala (41) 36-76-167,
    fax (41) 36-76-948

Galeria zdjęć